Фотозона на дитяче свято

Фотозона для дитячого свята

Фотозони стають все більше популярні, і зараз уявити будь-яке свято без куточка, де можна зробити красиві фотографії не представляється можливим. І дитячі свята не стають виключенням.
Фотозона - це відмінна прикраса, розвага і яскраві фотографії, які ще будуть довго нагадувати Вам про чудове свято, організоване для вашої малечі.

Агенція «Artistiki» пропонує Вам унікальні тематичні фотозони, які ми розробляємо індивідуально під кожне свято з урахуванням всіх Ваших побажань, тематики свята, обраного героя-аніматора та бюджету.

Наші дизайнери постійно стежать за новинками в сфері оформлення дитячих свят і завжди готові запропонувати Вам сміливі та оригінальні рішення по створенню фотозони для дитячого свята, в тому числі об'ємні фотозони з 3D-ефектами.

Як і де замовити фотозони для дитячого свята?

Ви приїжджаєте до нас в офіс, попередньо домовившись про зустріч з нашим дизайнером, ми обговорюємо з Вами тематику свята, отримуємо від Вас технічне завдання і приступаємо до роботи!
Або всі деталі обговорюються по телефону або через зручний для вас мессенджер.

В результаті, ми пропонуємо Вам кілька можливих варіантів фотозон, а Ваше завдання - вибрати той, який Вам сподобається більше за інших!

Скільки коштує фотозона для дитячого свята?

Вартість фотозони залежить від її розміру, форми і складності виконання. У кожному конкретному випадку ціна фотозони може варіюватися. Точну вартість зможе озвучити Вам наш менеджер після індивідуального прорахунку дизайнером. Вартість оренди наших фотозон починається від 2500 грн.

Ми зробимо все, щоб фотозона, замовлені ​​у нас, була найоригінальнішою, яскравою, модною та стильною прикрасою дитячого свята!

Comments are closed.